Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Upload
ne: अपलोड

en: Node
ne: नोड

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।
