Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Options
pl: Opcje

en: Node
pl: Węzeł

en: Page
pl: Strona

en: Fields
pl: Pola

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Set name
pl: Nazwa zestawu skrótów

en: Desc
pl: Malejąco

en: Example
pl: Przykład

en: here
pl: tutaj

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Source
pl: Źródło

en: Definition
pl: Definicja

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Examples
pl: Przykłady

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Permitted upload file extensions
pl: Rozszerzenia plików dozwolone do wysłania na serwer

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
pl: Rozszerzenia, jakie użytkownik będzie mógł załadować na serwer z pomocą tego pola. Oddzielaj kolejne rozszerzenia spacją i nie wprowadzaj kropek. Pozostaw puste aby pole przyjmowało dowolne rozszerzenie.

en: Maximum upload size per file
pl: Maksymalna wielkość pojedynczego pliku

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Unknown language
pl: Nieznany język

en: Current user's language
pl: Bieżący język użytkownika.

en: Default site language
pl: Domyślny język witryny

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Nazwa wykorzystywana wewnętrznie może zawierać jedynie małe litery, znaki podkreślenia oraz liczby.

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Niewymagany katalog wewnątrz folderu "%directory", gdzie będą przechowywane pliki dodane przez to pole. Pomiń początkowe i/lub końcowe ukośniki.

en: Difference
pl: Różnica

en: Asc
pl: Rosnąco
