Lingwo - Collaborative dictionary (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Definition
sr: Дефиниција

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Translation
sr: Превод

en: Default site language
sr: Подразумевани језик сајта
