Link (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Link Target
nl: Link-doel

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
nl: De volgende tokens kunnen worden gebruikt in paden en titels. Wanneer de tokens worden gebruikt in een pad of titel worden ze vervangen door de bijbehorende waarden.

en: Optional Title
nl: Optionele Titel

en: Required Title
nl: Veplichte Titel

en: No Title
nl: Geen Titel

en: Link Title
nl: Link Titel

en: URL Display Cutoff
nl: URL weergave afsnijdwaarde

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
nl: Wanner de gebruiker geen titel ingeeft voor deze link dan zal de URL als titel gebruikt worden. Wanner moet de link titel afgeknipt worden en beeindigd met een elipsis (&hellip;)? Laat leeg voor geen limiet.

en: Default (no target attribute)
nl: Standaard (geen doel attribuut)

en: Open link in window root
nl: Open link in zelfde venster

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Allow the user to choose
nl: Laat de gebruiker toe te kiezen

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Titles are required for all links.
nl: Titels zijn vereist voor alle links

en: Open URL in a New Window
nl: URL in nieuw venster openen

en: Defines simple link field types.
nl: Definieerd eenvoudige link veld typen

en: Fields
nl: Velden

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Wildcard
nl: Joker

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
nl: Aanvinken zal gebruikers toelaten om woorden in te geven in URLs en Titels op het node edit formulier. Dit heeft geen invloed op de veld instellingen op deze pagina.

en: Rel Attribute
nl: Rel Attribuut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
nl: Wanneer getoond, heeft deze link dit rel attribuut. Het meest voorkomende gebruik is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> wat verhinderd dat sommige zoek machines de ingegeven links doorzoeken.

en: Short, as link with title "Link"
nl: Kort, als link met titel "Link"

en: Label, as link with label as title
nl: Label, als link met label als titel

en: Validator
nl: Validatie

en: Is one of
nl: Is één van

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: <Standaard validatie>

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: Link title
nl: Linktitel
