Link (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Link
mn: Холбоос

en: Link Target
mn: Бай холбоос

en: Optional Title
mn: Дурын гарчиг

en: Required Title
mn: Шаардлагатай гарчигууд

en: No Title
mn: Гарчиггүй

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: Allow the user to choose
mn: Хэрэглэгч сонгох боломжтой

en: Not a valid URL.
mn: Хүчингүй URL

en: Titles are required for all links.
mn: Бүх холбоосуудад гарчиг шаардлагатай.
