Link (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Fields
bs: Polja

en: Is one of
bs: jedan od

en: Action to take if argument is not present
bs: Akcija koja će se poduzeti ako argument nije prisutan

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
bs: Ako je ova vrijednost primljena kao argument, argument će biti ignorisan; tj. "sve vrijednosti"

en: Wildcard title
bs: Wildcard naslov

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
bs: Naslov koji će se koristiti kao wildcard u zamjenama bilo gdje.

en: Action to take if argument does not validate
bs: Akcija koja će se izvršiti ako argument nije validan
