Link (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Target
sk: Cieľ linky

en: Placeholder tokens
sk: Nahrádzajúce tokeny

en: Optional Title
sk: Voliteľný názov

en: Required Title
sk: Požadovaný názov

en: No Title
sk: Bez názvu

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Default (no target attribute)
sk: Predvolené (bez atribútu target)

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Allow the user to choose
sk: Umožniť používateľovi vybrať

en: Additional CSS Class
sk: Prídavná CSS trieda

en: Titles are required for all links.
sk: Názvy sú potrebné pre všetky linky.

en: Open URL in a New Window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Defines simple link field types.
sk: Definuje jednoduché typy poľa liniek.

en: Fields
sk: Polia

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Wildcard
sk: Zástupný znak

en: Protocol
sk: Protokol

en: Optional URL
sk: Voliteľná URL adresa

en: At least one title or URL must be entered.
sk: Minimálne názov alebo URL musí byť zadané.

en: You cannot enter a title without a link url.
sk: Nedá sa zadať názov linky bez URL adresy.

en: Title, as link (default)
sk: Názov ako linka (predvolené)

en: URL, as link
sk: URL ako linka

en: Short, as link with title "Link"
sk: Krátke, ako linka z názvom "Linka"

en: Separate title and URL
sk: Oddelene názov a URL

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Wildcard title
sk: Náhodný nadpis

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Formatted html link
sk: Formátovaný html link

en: The value provided for %field is not a valid URL.
sk: Hodnota pre pole %field nie je platná URL.
