Link (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Link
th: ลิงค์

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Protocol
th: โปรโตคอล

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน

en: The value provided for %field is not a valid URL.
th: ข้อมูลที่กรอกลงในช่อง %field ไม่ใช่ที่อยู่ URL ที่ถูกต้อง

en: - Basic validation -
th: - การตรวจสอบพื้นฐาน -
