Link (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (114 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Link
uk: Посилання

en: Link Target
uk: Ціль посилання

en: URL
uk: URL-адреса

en: Optional Title
uk: Необов'язковий заголовок

en: Required Title
uk: Обов’язковий заголовок

en: No Title
uk: Без заголовку

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: URL Display Cutoff
uk: Обрізка відображуваного URL

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
uk: Якщо користувач не ввів заголовок для посилання, у якості його буде використаний URL. Заголовок посилання буде обрізаний і наприкінці додано три крапки (&hellip;)? Залиште порожнім, якщо не потрібно вводити обмеження.

en: Default (no target attribute)
uk: Типово (без атрибуту target)

en: Open link in window root
uk: Відкривати посилання в поточному вікні

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Allow the user to choose
uk: Дозволити користувачу вибрати

en: Additional CSS Class
uk: Додатковий клас CSS

en: Titles are required for all links.
uk: Заголовки потрібні для всіх посилань

en: Open URL in a New Window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Defines simple link field types.
uk: Визначає прості типи полів для посилань.

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: Fields
uk: Поля

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Protocol
uk: Протокол

en: About
uk: Про модуль

en: Optional URL
uk: Додатковий URL

en: Allow user-entered tokens
uk: Дозволити замінники, введені користувачем.

en: Rel Attribute
uk: Атрибут rel

en: At least one title or URL must be entered.
uk: Необхідно ввести принаймні один заголовок або URL-адресу.

en: You cannot enter a title without a link url.
uk: Ви не можете ввести заголовок без посилання на адресу.

en: Title, as link (default)
uk: Заголовок, як посилання (базово)

en: URL, as link
uk: URL, як посилання

en: Short, as link with title "Link"
uk: Коротко, як посилання з заголовком "Посилання"

en: Label, as link with label as title
uk: Мітка, у вигляді посилання з міткою поля в якості заголовка

en: Separate title and URL
uk: Окремі заголовок і URL

en: Validator
uk: Критерій перевірки

en: Is one of
uk: Один з

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Заголовок, використовуваний якщо присутній цей аргумент; він перезаписує заголовок виду і заголовки з попередніх аргументів. Також можна використовувати відсоткову заміну для заголовків аргументів. Наприклад "%1" для першого аргументу, "%2" - для другого, тощо.

en: Action to take if argument is not present
uk: Що робити, якщо аргумент відсутній

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо це значення отримане як аргумент, аргумент буде проігнорований; тобто "усі значення"

en: Wildcard title
uk: Джокер назви

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
uk: Заголовок, який буде використаний для підстановки в будь-якому місці.

en: Action to take if argument does not validate
uk: Що робити, якщо аргумент не перевірений

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
uk: Протоколи, що тут перелічено, є глобально надаваними протоколами. Додати інші протоколи можна модифікуючи змінну <em>filter_allowed_protocols</em> у налаштуваннях системи.

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Link settings
uk: Налаштування посилання

en: Formatted html link
uk: Форматоване html-посилання

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
uk: Записує в базу даних title, href та атрибути з яких потім компонуватиметься посилання.

en: URL, as plain text
uk: URL, як простий текст

en: Validate URL
uk: Перевірка URL

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
uk: Якщо позначено, поле URL-адреси буде перевірятися на дійсність.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
uk: Якщо позначено, поле URL є необов'язковим і допускається введення лише заголовку. Якщо URL пропущено, заголовок відображатиметься у вигляді простого тексту.

en: Title, as plain text
uk: Заголовок, як простий текст

en: Static Title
uk: Статичний Заголовок

en: A default title must be provided if the title is a static value.
uk: Базовий заголовок необхідно вказувати в тому випадку, коли заголовок - статичне значення.

en: - Basic validation -
uk: - Проста перевірка -

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
uk: Дозволити користувачеві вводити атрибут посилання "title"

en: Default link 'title' Attribute
uk: Усталений атрибут посилання 'title'

en: Link "title" attribute
uk: Атрибут посилання "title"

en: Instance settings have been set with the data from the field settings.
uk: Налаштування екземпляру були заповнені даними з налаштувань поля.

en: Max length of title field
uk: Максимальна довжина поля заголовка

en: Set a maximum length on the title field (applies only if Link Title is optional or required).  The maximum limit is 255 characters.
uk: Встановіть максимальну довжину поля заголовка (використовується лише якщо Заголовок посилання є необов’язковим або обов’язковим). Максимум - 255 символів.

en: URL Display Cutoff value must be numeric.
uk: Значення обрізання відображення URL має бути числом

en: The max length of the link title must be numeric.
uk: Максимальна довжина заголовку посилання має бути числом.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
uk: Максимальна довжина заголовку посилання не може перевищувати 255 символів.

en: The title of the link.
uk: Заголовок посилання.

en: The URL of the link.
uk: URL-адреса посилання.

en: Keep rel as set up above (untouched/default)
uk: Залишати атрибут rel як його встановлено вище (недоторканне/усталене)

en: Remove rel if given link is external
uk: Вилучати атрибут rel, якщо надане посилання зовнішнє

en: Remove rel if given link is internal
uk: Вилучати атрибут rel, якщо надане посилання внутрішнє

en: The link title is limited to @maxlength characters maximum.
uk: Максимальна кількість символів у заголовку посилання: @maxlength.

en: URL, absolute
uk: URL, абсолютна

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other entity field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
uk: Якщо заголовок посилання необов’язковий чи обов’язковий, тоді поле буде показане кінцевому користувачеві. Якщо ж він статичний, тоді у посилання завжди буде той самий заголовок. Якщо встановлено <a href="http://drupal.org/project/token">модуль замінник (token)</a>, як значення статичного заголовку може використовуватись будь-яке інше поле сутності. Статичні і засновані на замінниках заголовки можуть містити більшість вбудованих теґів XHTML, наприклад, <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, тощо.

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the entity edit form. This does not affect the field settings on this page.
uk: Наявність позначки дозволить користувачам використовувати в URL-адресах і заголовках на формі редагування сутності замінники. Це не вплине на налаштування поля цієї сторінки.

en: Domain, as link
uk: Домен, у вигляді посилання

en: Strip www. from domain
uk: Прибрати www. з домену

en: Leave www. in domain
uk: Залишити www. в домені

en: Subfield: The link title attribute
uk: Підполе: атрибут посилання title

en: Subfield: The attributes for this link
uk: Підполе: атрибути для цього посилання

en: Subfield: The language for the field
uk: Підполе: Мова цього поля

en: Remove rel attribute automatically
uk: Вилучати атрибут rel автоматично

en: Turn on/off if rel attribute should be removed automatically, if user given link is internal/external
uk: Увімкніть/вимкніть відповідні налаштування того чи буде атрибут rel вилучатись автоматично, якщо надане посилання внутрішнє/зовнішнє

en: Title: %title
uk: Заголовок: %title

en: If checked, the URL will always render as an absolute URL.
uk: Якщо позначено, URL-адреса завжди відображатиметься як абсолютна.

en: Use field label as the label for the title field
uk: Використовувати мітку поля як мітку для поля заголовка.

en: If this is checked the field label will be hidden.
uk: Якщо позначено, мітка поля буде прихованою.

en: Allow the user to enter a custom link class per link
uk: Дозволити користувачеві вводити власний клас посилання окремо для кожного посилання

en: The value %value provided for %field is not a valid URL.
uk: Значення %value введене у поле %field не є дійсною URL-адресою.

en: Custom link class
uk: Власний клас посилання

en: The attributes of the link.
uk: Атрибути посилання

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces. Only alphanumeric characters and hyphens are allowed
uk: При виведенні це посилання буде мати цей атрибут класу. Кілька класів повинні бути розділені пробілами. Дозволено тільки абетково-цифрові символи і дефіси.

en: Host, as plain text
uk: Хост, у вигляді простого тексту

en: Static or default title
uk: Статичний або базовий заголовок

en: This title will 1) always be used if "Static Title" is selected above, or 2) used if "Optional title" is selected above and no title is entered when creating content.
uk: Цей заголовок 1) завжди використовуватиметься, якщо вище вибрано «Статичний заголовок», або 2) використовуватиметься, якщо вище вибрано «Необов’язковий заголовок» і під час створення вмісту заголовок не вводиться.

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow" target="blank">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
uk: Під час виведення це посилання матиме атрибут rel. Найпоширенішим використанням є <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow" target="blank">rel=&quot;nofollow&quot;</a>, який не дозволяє деяким пошуковим системам переглядати введені посилання.

en: When output, links will use this "title" attribute if the user does not provide one and when different from the link text. Read <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links" target="blank">WCAG 1.0 Guidelines</a> for links comformances. Tokens values will be evaluated.
uk: Під час виведення посилання використовуватимуть цей атрибут "title", якщо користувач не надає його та коли він відрізняється від тексту посилання. Прочитайте <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links" target="blank">рекомендації WCAG 1.0</a> щодо відповідності посилань. Значення токенів будуть оцінені.

en: The full URL of the link.
uk: Повна URL-адреса посилання.

en: If you install the <a href="!url" target="blank">Token</a>, static title can use any other entity field as its value.
uk: Якщо ви встановите <a href="!url" target="blank">Замінник</a>, статичний заголовок може використовувати як значення будь-яке інше поле сутності.

en: Selected Title
uk: Вибраний заголовок

en: Title allowed values
uk: Допустимі значення заголовка

en: When using "Selected Title", you can allow users to select the title from a limited set of values (eg. Home, Office, Other). Enter here all possible values that title can take, one value per line.
uk: Використовуючи «Вибраний заголовок», ви можете дозволити користувачам вибирати заголовок із обмеженого набору значень (наприклад, Дім, Офіс, Інше). Введіть тут усі можливі значення, які може приймати заголовок, по одному значенню на рядок.

en: You must enter one or more allowed values for link Title, the title is a selected value.
uk: Для заголовка посилання необхідно ввести одне або кілька дозволених значень, заголовок є вибраним значенням.

en: Select the a title for this link.
uk: Виберіть заголовок для цього посилання.

en: URL with the protocol removed
uk: URL-адреса з видаленим протоколом

en: String values are not acceptable for attributes.
uk: Рядкові значення не прийнятні для атрибутів.

en: The link provides a standard custom content field for links. Links can be easily added to any content types and profiles and include advanced validating and different ways of storing internal or external links and URLs. It also supports additional link text title, site wide tokens for titles and title attributes, target attributes, css class attribution, static repeating values, input conversion, and many more.
uk: Посилання надає стандартне настроюване поле вмісту для посилань. Посилання можна легко додавати до будь-яких типів вмісту та профілів і включають розширену перевірку та різні способи зберігання внутрішніх і зовнішніх посилань і URL-адрес. Він також підтримує додатковий заголовок тексту посилання, замінники на сайті для заголовків і атрибутів заголовків, цільові атрибути, атрибуцію класів CSS, статичні повторювані значення, перетворення введення та багато іншого.

en: Requirements / Dependencies
uk: Вимоги / Залежності

en: Optionally override the title for the link(s).
uk: За бажання змініть заголовок для посилань.

en: Select the default protocol to use for each link.
uk: Виберіть стандартний протокол для кожного посилання.

en: Convert local aliases
uk: Перетворити локальні синоніми

en: If checked, a path alias is converted to the internal system path, the same way as when saving menu links.
uk: Якщо позначено, синонім шляху перетворюється на внутрішній системний шлях, так само як і під час збереження посилань на меню.

en: The title field is required when a URL is provided.
uk: Поле заголовка є обов’язковим, якщо вказано URL-адресу.

en: Protocol was set to !protocol but must be !HTTP or !HTTPS. Set to default HTTP.
uk: Для протоколу встановлено !protocol, але має бути !HTTP або !HTTPS. Установити стандартний HTTP.

en: Settings for the link module.
uk: Налаштування модуля Посилання.
