Link (7.x-1.11) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Link
be: Спасылка

en: URL
be: Спасылка

en: No Title
be: Без Назвы

en: Fields
be: Палі

en: About
be: Аб
