Link (7.x-1.11) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Link
lv: Saite

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Fields
lv: Lauki

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: About
lv: Par

en: Validator
lv: Validators

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi
