Link (7.x-1.12) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Link
ar: رابط

en: URL
ar: عنوان URL

en: Optional Title
ar: عنوان اختياري

en: No Title
ar: بدون عنوان

en: Link Title
ar: عنوان الرابط

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Override title
ar: تجاوز العنوان

en: Fields
ar: الحقول

en: Link URL
ar: رابط

en: Protocol
ar: النظام

en: About
ar: حول

en: Validator
ar: محقق الصحة

en: Is one of
ar: واحد من

en: Link title
ar: عنوان الرابط

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط

en: - Basic validation -
ar: - تحقق أساسي للصحة -
