Link (7.x-1.12) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Link
bg: Линк

en: Required Title
bg: Нужно заглавие

en: No Title
bg: Без заглавие

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Protocol
bg: Протокол
