Link (7.x-1.12) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
