Link (7.x-1.12) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Link
hr: Poveznica

en: Optional Title
hr: Opcionalni naslov

en: No Title
hr: Nema naslova

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Open link in window root
hr: Otvori link u korjenskom prozoru

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Allow the user to choose
hr: Dozvoli korisniku odabir

en: Additional CSS Class
hr: Dodatna CSS klasa

en: Defines simple link field types.
hr: Određuje jednostavne vrste polja poveznice

en: Fields
hr: Polja

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Protocol
hr: Protokol

en: About
hr: Opis

en: Optional URL
hr: Opcionalni URL
