Link (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Link Target
az: Keçid hədəfi

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: Fields
az: Sahələr

en: Link URL
az: URL linki

en: About
az: Haqqında

en: Validator
az: Təsdiqləyici

en: Is one of
az: Biridir

en: Link settings
az: Link parametrləri
