Link (7.x-1.13) - en to cs translation catalogue (61 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Link
cs: Odkaz

en: Link Target
cs: Cíl odkazu

en: Optional Title
cs: Nepovinný název

en: Required Title
cs: Vyžadován název

en: No Title
cs: Žádný název

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: URL Display Cutoff
cs: Ořiznutí zobrazené URL adresy

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
cs: Pokud uživatel nevyplní název odkazu, použije se místo něj URL odkazu. Uveďte, kde se má název odkazu oříznout a zakončit výpustkem (&hellip;)? Pokud ponecháte pole prázdné, délka nebude omezena.

en: Default (no target attribute)
cs: Výchozí (prázdný atribut target)

en: Open link in window root
cs: Otevřít odkaz v tomto okně

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Allow the user to choose
cs: Povolit výběr uživateli

en: Additional CSS Class
cs: CSS třída navíc

en: Titles are required for all links.
cs: Názvy jsou povinné pro všechny odkazy.

en: Open URL in a New Window
cs: Otevřít URL v novém okně

en: Defines simple link field types.
cs: Umožňuje definovat jednoduché typy polí pro odkaz.

en: Override title
cs: Přepsat název

en: Fields
cs: Pole

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Wildcard
cs: Zástupný znak

en: Protocol
cs: Protokol

en: About
cs: Popis

en: Optional URL
cs: Nepovinná URL adresa

en: Allow user-entered tokens
cs: Povolit tokeny zadané uživateli.

en: Rel Attribute
cs: Rel atribut

en: At least one title or URL must be entered.
cs: Musíte zadat alespoň jeden název nebo URL.

en: You cannot enter a title without a link url.
cs: Nelze zadat název bez URL adresy odkazu.

en: Title, as link (default)
cs: Název, jako odkaz (výchozí)

en: URL, as link
cs: URL, jako odkaz

en: Short, as link with title "Link"
cs: Krátce, jako odkaz s názvem "Odkaz"

en: Label, as link with label as title
cs: Popisek jako odkaz; popisek se použije jako nadpis odkazu

en: Separate title and URL
cs: Oddělit název a URL

en: Validator
cs: Validátor

en: Is one of
cs: Jeden z

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
cs: Nadpis, který se má použít, pokud je argumetn přítomen. Přepíše nadpis pohledu a nadpisy předchozích argumentů. Argument zde můžete nahradit znakem "%". Použijte "%1" pro první argument, "%2" pro druhý atd.

en: Action to take if argument is not present
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není přítomný

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
cs: Pokud se tato hodnota vyskytne jako argument, bude argument ignorován a zobrazí se všechny hodnoty

en: Wildcard title
cs: Název pro zástupný znak

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
cs: Pojmenování zástupného znaku, který je možné použít pro nahrazování kdekoliv.

en: Action to take if argument does not validate
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není platný

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
cs: Zobrazené protokoly jsou globálně k dispozici. Další protokoly můžete přidat změnou proměnné  <em>filter_allowed_protocols</em> ve vaší instalaci.

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Formatted html link
cs: Formátovaný HTML odkaz

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
cs: Uložit název, href a atributy pro sestavení odkazu do databáze.

en: URL, as plain text
cs: URL, jako prostý text

en: Validate URL
cs: Ověřit URL

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
cs: Pokud je nastaveno, bude ověřena validita URL.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
cs: Pokud je zaškrtnuto, je pole URL nepovinné, tudíž je přípustné zadat pouze název odkazu. Pokud zůstane URL adresa nevyplněná, název se zobrazí jako prostý text.

en: Title, as plain text
cs: Název, jako prostý text

en: A default title must be provided if the title is a static value.
cs: Musí být uveden výchozí nadpis, pokud je nadpis statická hodnota.

en: - Basic validation -
cs: - Základní validace -

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
cs: Umožnit uživateli zadat atribut odkazu 'title'

en: Default link 'title' Attribute
cs: Výchozí atribut odkazu 'title'

en: Link "title" attribute
cs: Atribut odkazu „title“.

en: Max length of title field
cs: Maximální délka pole pro nadpis

en: The max length of the link title must be numeric.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu musí být číslo.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu nemůže být větší než 255 znaků.

en: The title of the link.
cs: Nadpis odkazu.

en: The URL of the link.
cs: URL odkazu.
