Link (7.x-1.13) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Link
ka: ბმული

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Override title
ka: სათაურის გადაწერა

en: Fields
ka: ველები

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Protocol
ka: პროტოკოლი
