Link (7.x-1.13) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Link
fa: واصلی

en: URL
fa: نشانی

en: Open link in new window
fa: بازکردن واصلی در ینجره جدید

en: Override title
fa: تنقیح عنوان

en: Fields
fa: میدانها

en: Link URL
fa: آدری واصلی

en: About
fa: درباره

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: Is one of
fa: یکی از

en: Absolute URL
fa: URL  مطلق
