Link (7.x-1.13) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Link
ps: تړونی

en: URL
ps: پته (URL)

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: About
ps: په اړه

en: Validator
ps: تاییدونکی

en: Link settings
ps: تړونی امستنې
