Link (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Link
gl: Ligazón

en: Optional Title
gl: Título Opcional

en: Required Title
gl: Título Obrigatorio

en: No Title
gl: Sen título

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Additional CSS Class
gl: Clase adicional de CSS

en: Titles are required for all links.
gl: É requirido un título para a ligazón.

en: Fields
gl: Campos

en: Wildcard
gl: Comodín

en: Protocol
gl: Protocolo

en: Allow user-entered tokens
gl: Permitir tokens introducidos polo usuario

en: At least one title or URL must be entered.
gl: Debe introducir polo menos un título ou URL.

en: You cannot enter a title without a link url.
gl: Non pode introducir un título sen unha URL asociada.

en: Validator
gl: Validador

en: Is one of
gl: É un de

en: Action to take if argument is not present
gl: Acción a realizar se non hai argumentos

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
gl: Se este valor e recibido como un argumento, o argumento será ignorado; por exemplo, "todos os valores"

en: Action to take if argument does not validate
gl: Acción a realizar se o argumento non supera a validación

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: The value provided for %field is not a valid URL.
gl: O valor proporcionado para %field non é unha URL válida.

en: - Basic validation -
gl: - Validación básica -
