Link (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Optional Title
my: အခြားခေါင်းစဉ် (မပေးထားလည်းရသည်။)

en: Required Title
my: လိုအပ်သည့် ခေါင်းစဉ်

en: No Title
my: ခေါင်းစဉ်မရှိ/ခေါင်းစဉ်မလိုအပ်

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Allow the user to choose
my: အသုံးပြုသူများအားရွေးချယ်ခွင့်ပေးမည်။

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: At least one title or URL must be entered.
my: အနည်းဆုံးခေါင်းစဉ်တစ်ခု သို့မဟုတ် ချိတ်ဆက်မည့် လိပ်စာတစ်ခုအား ရေးသွင်းရမည်။

en: Title, as link (default)
my: ခေါင်းစဉ်၊ link အဖြစ်သုံးသည် (default)

en: URL, as link
my: URL, link အဖြစ်

en: Separate title and URL
my: ခေါင်းစီးနှင့် URL ကိုခွဲထားပါ။
