Link (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Title, as link (default)
ug: ماۋزۇنى ئۇلىنىش قىلىش(سۈكۈت تاللاش)

en: URL, as link
ug: نى ئۇلىنىش قىلىشURL

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: URL, as plain text
ug: ،ئاددى تېكىست فورماتىداURL

en: Title, as plain text
ug: ماۋزۇ،ئاددى تېكىست فورماتىدا
