Link (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Link
he: קישור

en: URL
he: כתובת URL

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Open URL in a New Window
he: פתיחת הקישור בחלון חדש

en: Fields
he: שדות

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Validator
he: מאמת

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: Action to take if argument does not validate
he: פעולה לביצוע אם הארגומנט לא תקין

en: Link title
he: כותרת הקישור
