Link (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (80 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Optional Title
nl: Optionele Titel

en: Required Title
nl: Titel vereist

en: No Title
nl: Geen titel

en: Link Title
nl: Linktitel

en: URL Display Cutoff
nl: Inkorting van de URL-weergave

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
nl: Wanneer de gebruiker geen titel ingeeft voor deze link dan zal de URL als titel gebruikt worden. Wanneer moet de link-titel ingekort en beëindigd worden met een ellips (&hellip;)? Laat leeg voor geen limiet.

en: Default (no target attribute)
nl: Standaard (geen doel-attribuut)

en: Open link in window root
nl: Link in hetzelfde venster openen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Allow the user to choose
nl: Laat de gebruiker toe te kiezen

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: Titles are required for all links.
nl: Titels zijn vereist voor alle links.

en: Open URL in a New Window
nl: URL in nieuw venster openen

en: Defines simple link field types.
nl: Definieert eenvoudige link-veldtypes.

en: Fields
nl: Velden

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Wildcard
nl: Joker

en: Optional URL
nl: Optionele URL

en: Allow user-entered tokens
nl: Door de gebruiker ingevoerde tokens toestaan

en: Rel Attribute
nl: Rel-attribuut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
nl: Wanneer hij getoond wordt, heeft deze link dit rel-attribuut. Het meest voorkomende gebruik is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> wat verhindert dat sommige zoekmachines de opgegeven links doorzoeken.

en: At least one title or URL must be entered.
nl: Vul tenminste één titel of URL in.

en: You cannot enter a title without a link url.
nl: U kunt geen titel ingeven zonder een link-URL.

en: Title, as link (default)
nl: Titel, als link (standaard)

en: URL, as link
nl: URL, als link

en: Short, as link with title "Link"
nl: Kort, als link met 'Link' als titel

en: Label, as link with label as title
nl: Label, als link met label als titel

en: Separate title and URL
nl: Titel en URL apart

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: Is one of
nl: Is een van

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De te gebruiken titel indien het argument aanwezig is; het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Je kan procent vervangingstekens gebruiken om argumenttitels mee te vervangen. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, enzovoort.

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: Link title
nl: Linktitel

en: Formatted html link
nl: Opgemaakte HTML-link

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
nl: Een link bewaren in de database met bijbehorende titel, href en attributen.

en: URL, as plain text
nl: URL, als platte tekst

en: Validate URL
nl: URL valideren

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
nl: Indien aangevinkt zal tijdens de validatie controleerd worden of de URL geldig is.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
nl: Indien aangevinkt, is het URL-veld optioneel en is het indienen van alleen een titel toegestaan. Wanneer de URL wordt weggelaten zal de titel als platte tekst worden getoond.

en: Title, as plain text
nl: Titel, als platte tekst

en: Static Title
nl: Vaste titel

en: Static title
nl: Vaste titel

en: This title will always be used if &ldquo;Static Title&rdquo; is selected above.
nl: Deze titel wordt altijd gebruikt indien &ldquo;Vaste titel&rdquo; hierboven is geselecteerd.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
nl: Er moet een standaardtitel worden opgegeven indien de titel een vaste waarde heeft.

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
nl: Sta gebruikers toe om een titel-attribuut aan een link toe te voegen.

en: Default link 'title' Attribute
nl: Standaard titel-attribuut voor een link

en: Link "title" attribute
nl: Titelattribuut voor link

en: Max length of title field
nl: Maximumlengte van het titelveld

en: Set a maximum length on the title field (applies only if Link Title is optional or required).  The maximum limit is 255 characters.
nl: Stel een maximumlengte voor het titelveld in (geldt enkel indien de linktitel optioneel of verplicht is). De limiet is 255 karakters.

en: URL Display Cutoff value must be numeric.
nl: De inkortwaarde voor URL-weergave moet numeriek zijn.

en: The max length of the link title must be numeric.
nl: De maximumlengte van de linktitel moet numeriek zijn.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
nl: De maximumlengte van een linktitel kan niet groter zijn dan 255 karakters.

en: The title of the link.
nl: De titel van de link.

en: The URL of the link.
nl: De URL van de link.

en: Keep rel as set up above (untouched/default)
nl: 'rel' houden als hierboven opgezet (ongewijzigd/standaard)

en: Remove rel if given link is external
nl: 'rel' verwijderen als het een externe link betreft

en: Remove rel if given link is internal
nl: 'rel' verwijderen als het een interne link betreft

en: The link title is limited to @maxlength characters maximum.
nl: De titel van de link mag maximaal @maxlength tekens bevatten.

en: URL, absolute
nl: URL, absoluut

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the entity edit form. This does not affect the field settings on this page.
nl: Indien geselecteerd mogen gebruikers tokens in URL's en titels  in het bewerkingsformulier gebruiken. Dit beïnvloedt de veldinstellingen op deze pagina niet.

en: Domain, as link
nl: Domein, als link

en: Strip www. from domain
nl: www. uit domein verwijderen

en: Leave www. in domain
nl: www. in domein laten staan

en: Subfield: The link title attribute
nl: Subveld: het linktitel-attribuut

en: Subfield: The attributes for this link
nl: Subveld: de attributen voor deze link

en: Subfield: The language for the field
nl: Subveld: de taal voor het veld

en: Remove rel attribute automatically
nl: 'rel'-attribuut automatisch verwijderen

en: Turn on/off if rel attribute should be removed automatically, if user given link is internal/external
nl: Instellen of de 'rel'-attribuut automatisch moet worden verwijderd als de door de gebruiker opgegeven link intern/extern is.

en: If checked, the URL will always render as an absolute URL.
nl: Indien aangevingkt, wordt de URL altijd als een absolute URL weergegeven.

en: Use field label as the label for the title field
nl: Het veldlabel als label voor het titelveld gebruiken.

en: If this is checked the field label will be hidden.
nl: Indien dit is aangevinkt wordt het veldlabel verborgen.

en: The value %value provided for %field is not a valid URL.
nl: De waarde %value voor %field is geen geldige URL.

en: The attributes of the link.
nl: De attirbuten van de link.
