Link (7.x-1.5-beta2) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Link
eu: Esteka

en: Link Target
eu: Esteka helburua

en: Optional Title
eu: Aukerako izenburua

en: Required Title
eu: Izenburua behar da

en: No Title
eu: Izenbururik ez

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: URL Display Cutoff
eu: URL erakutsi mozketa

en: Default (no target attribute)
eu: Lehenetsi (helmugaren atributurik ez)

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Allow the user to choose
eu: Onartu erabiltzaile hautatzea

en: Additional CSS Class
eu: CSS klase gehigarria

en: Titles are required for all links.
eu: Izenburuak behar dira esteka guztiarentzat

en: Open URL in a New Window
eu: Ireki URL-a Lehio Berrian

en: Fields
eu: Eremuak

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Wildcard
eu: Komodina

en: Protocol
eu: Protokoloa

en: Optional URL
eu: Aukerako URL

en: Rel Attribute
eu: Rel atributua

en: At least one title or URL must be entered.
eu: Gutxienez izenbura edo URL sartu behar da.

en: You cannot enter a title without a link url.
eu: Ezin duzu izenbururik sartu url estekarik gabe

en: Title, as link (default)
eu: Izenbura, esteka bezala (lehenetsia)

en: URL, as link
eu: URLa, esteka bezala

en: Short, as link with title "Link"
eu: Motza, esteka giza "Link" izenburuarekin

en: Label, as link with label as title
eu: Etiketa, esteka giza etiketarekin izenburua bezala

en: Separate title and URL
eu: Banatu izenburua eta URLa

en: Validator
eu: Balidatzaile

en: Wildcard title
eu: Komodina izenburua

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: URL, as plain text
eu: URLa, testu laua bezala

en: Validate URL
eu: Balidatu URL

en: Title, as plain text
eu: Izenburua, testu laua bezala

en: Static Title
eu: Izenburu Estatikoa

en: Max length of title field
eu: Izenburuaren eremua gehienezko luzera

en: The title of the link.
eu: Estekaren Izenburua

en: The URL of the link.
eu: Estekaren Url-a

en: The link title is limited to @maxlength characters maximum.
eu: Estekaren izenburua  @maxlength letrara mugatuta dago.
