Link (7.x-1.5-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Link
is: Hlekkur

en: URL
is: vefslóð

en: <none>
is: <enginn>

en: No Title
is: Enginn titill

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: Fields
is: Svæði

en: Wildcard
is: Algilt

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Wildcard title
is: Algildistitill
