Link (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Link Target
el: Στόχος συνδέσμου

en: Optional Title
el: Προαιρετικός τίτλος

en: Required Title
el: Απαιτούμενος τίτλος

en: No Title
el: Χωρίς τίτλο

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Default (no target attribute)
el: Προεπιλογή (χωρίς προορισμό)

en: Open link in window root
el: Άνοιγμα του συνδέσμου στο παράθυρο

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Allow the user to choose
el: Να επιτραπεί στον χρήστη να επιλέξει

en: Titles are required for all links.
el: Οι τίτλοι απαιτούνται για όλους τους συνδέσμους.

en: Open URL in a New Window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Fields
el: Πεδία

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Wildcard
el: Μπαλαντέρ

en: Protocol
el: Πρωτόκολλο

en: Optional URL
el: Προαιρετικό URL

en: Title, as link (default)
el: Τίτλος, σαν σύνδεσμος (προεπιλογή)

en: URL, as link
el: URL, σαν σύνδεσμος

en: Separate title and URL
el: Διαχωρισμός τίτλου και URL

en: Validator
el: Ελεγκτής εγκυρότητας

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Wildcard title
el: Τίτλος μπαλαντέρ

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: URL, as plain text
el: URL, σαν απλό κείμενο

en: Absolute URL
el: Απόλυτο URL
