Link (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: About
lt: Apie

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Link settings
lt: Nuorodos nustatymai

en: Absolute URL
lt: Absoliutus URL
