Link (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Fields
et: Väljad

en: Link URL
et: Lingi URL

en: About
et: Programmist

en: URL, as link
et: URL, lingina

en: Validator
et: Valideerija

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Link settings
et: Lingi seaded

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: The link title is limited to @maxlength characters maximum.
et: Viite pealkiri on piiratud @maxlength tähemärgiga.
