Link (7.x-1.13) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link Target
pl: Cel (Target) odnośnika

en: Optional Title
pl: Tytuł opcjonalny

en: Required Title
pl: Tytuł wymagany

en: No Title
pl: Brak pola tytuł

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: URL Display Cutoff
pl: Przycinanie wyświetlania długich adresów

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
pl: Jeżeli użytkownik nie wpisze tytułu dla tego odnośnika to jako tytuł zostanie użyty URL. Kiedy tytuł powinien być przycięty i zakończony wielokropkiem (&hellip;)? Puste oznacza brak  limitu.

en: Default (no target attribute)
pl: Domyślne (brak atrybutu target)

en: Open link in window root
pl: Otwórz odnośnik w bieżącym oknie

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Allow the user to choose
pl: Pozwól użytkownikowi wybrać

en: Additional CSS Class
pl: Dodatkowa klasa CSS

en: Titles are required for all links.
pl: Tytuły są wymagane dla wszystkich odnośników

en: Open URL in a New Window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Defines simple link field types.
pl: Definiuje proste pole typu odnośnik

en: Override title
pl: Nadpisz tytuł

en: Fields
pl: Pola

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Wildcard
pl: Symbol wieloznaczny

en: Protocol
pl: Protokół

en: About
pl: O stronie

en: Optional URL
pl: Opcjonalny adres

en: Allow user-entered tokens
pl: Zezwól na wzorce wprowadzone przez użytkownika

en: Rel Attribute
pl: Atrybut rel

en: At least one title or URL must be entered.
pl: Przynajmniej jeden adres musi zostać wprowadzony

en: You cannot enter a title without a link url.
pl: Nie można podać tytułu bez adresu

en: Title, as link (default)
pl: Tytuł, jako odnośnik (domyślne)

en: URL, as link
pl: URL, jako odnosnik

en: Short, as link with title "Link"
pl: Krótko, jako odnośnik z tytułem "Link"

en: Label, as link with label as title
pl: Etykieta, jako odnośnik poprzedzony etykietą z tytułem

en: Separate title and URL
pl: Osobno tytuł i adres

en: Validator
pl: Walidator

en: Is one of
pl: Jeden z

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
pl: Tytuł używany kiedy argument istnieje; Nadpisze tytuł widoku obecnego i poprzednich argumentów. Możesz użyć '%n' aby zastąpić argument w tytule. Na przykład "%1" dla pierwszego argumentu itd.

en: Action to take if argument is not present
pl: Akcja do wykonania w przypadku braku argumentu

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
pl: W przypadku przekazania tej wartości, argument zostanie zignorowany; np. "wszystkie wartości"

en: Wildcard title
pl: Tytuł dla symbolu wieloznacznego

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
pl: Tytuł widoku w przypadku symbolu wieloznacznego w podmianach w innych miejscach.

en: Action to take if argument does not validate
pl: Akcja do wykonania w przypadku jeśli argument jest nieprawidłowy

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
pl: Wyświetlone tutaj protokoły są dostępne globalnie. Można dodać więcej protokołów poprzez modyfikację zmiennej <em> filter_allowed_protocols</em> w swojej instalacji.

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link settings
pl: Ustawienia odnośnika

en: Formatted html link
pl: Sformatowany odnośnik HTML

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
pl: Przechowuj w bazie danych tytuł, href i atrybuty w celu zbudowania odnośnika.

en: URL, as plain text
pl: Adres, jako czysty tekst

en: Validate URL
pl: Sprawdź URL

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
pl: Jeśli zaznaczone, podczas walidacji pole URL będzie weryfikowane pod kątem poprawności.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że pole URL będzie opcjonalne i dozwolone będzie wysyłanie samego tytułu. Jeżeli URL będzie pominięty tytuł będzie wyświetlany jako zwykły tekst.

en: Title, as plain text
pl: Tytuł jako tekst

en: Static Title
pl: Tytuł statyczny

en: A default title must be provided if the title is a static value.
pl: Należy podać tytuł domyślny jeżeli jest on wartość stałą.

en: - Basic validation -
pl: - Podstawowa walidacja -

en: Absolute URL
pl: Bezwzględny URL

en: Default link 'title' Attribute
pl: Domyślna wartość atrybutu "tytuł" w odnośniku

en: Max length of title field
pl: Maksymalna długość pola tytułu

en: The title of the link.
pl: Tytuł odnośnika.

en: The URL of the link.
pl: URL odnośnika.

en: Keep rel as set up above (untouched/default)
pl: Zachowaj rel ustawione jak powyżej (niezmieniony/domyślny)

en: Remove rel if given link is external
pl: Usuń rel jeśli dany odnośnik jest zewnętrzny

en: Remove rel if given link is internal
pl: Usuń rel jeśli dany odnośnik jest wewnętrzny

en: The link title is limited to @maxlength characters maximum.
pl: Tytuł odnośnika jest ograniczony do @maxlength znaków.

en: URL, absolute
pl: URL, bezwzględny

en: Domain, as link
pl: Domena, jako odnośnik

en: Remove rel attribute automatically
pl: Usuń atrybut rel automatycznie
