Link Click Count (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Page
ja: ページ

en: Fields
ja: フィールド

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: Undated
ja: 日付のない

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
