Link Click Count (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Page
uk: Сторінка

en: Fields
uk: Поля

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Link count
uk: Кількість посилань

en: Undated
uk: Без дати

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
