Link Click Count (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
