Link Click Count (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Page
es: Página

en: Fields
es: Campos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Undated
es: Sin fechar

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
