Link Click Count (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Fields
fr: Champs

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Undated
fr: Non daté

en: Link url
fr: URL du lien

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
