Link Click Count (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Page
hr: Stranica

en: Fields
hr: Polja

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
