Link Click Count (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: Fields
kk: Өрістер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
