Link Click Count (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
