Link Click Count (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
