Link Click Count (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: more
nl: meer

en: Page
nl: Pagina

en: Fields
nl: Velden

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
