Link Click Count (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
