Link Click Count (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
