Link Click Count (7.x-2.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Title
ky: Ат

en: Page
ky: Арын

en: ‹ previous
ky: ‹ мурнунда

en: next ›
ky: соонда ›

en: « first
ky: « бирги

en: last »
ky: сөөлгү »
