Link Click Count (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Page
ar: الصفحة

en: Fields
ar: الحقول

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
