Link Click Count (7.x-2.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala
