Link Click Count (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Page
bg: Страница

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
