Link Click Count (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: more
gu: વધુ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
