Link Click Count (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: more
hy: ավելի

en: Page
hy: Էջ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
