Link Click Count (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
